חגית זמור בניית אתריםשמי חגית זמור ואני נשואה, אם ל5 ילדים וגרה בישוב פסגות.
בצעירותי, התלבטתי במקצוע בו אבחר בחיים. למדתי גרפיקה ואחר עברתי ללימודי מדעי המחשב ופסיכולוגיה. בסופו של דבר בחרתי בפסיכולוגיה ועבדתי (ואני עדיין עובדת) בתחום מעל 20 שנה, אך אמנות ובמיוחד גרפיקה נשארה אהבתי הגדולה (ניתן לראות יצירות במשי שאני מעצבת ומוכרת) וכן נשאר העיסוק במחשבים ותוכנות תחביבי לאורך השנים. לאחרונה לאחר שנים של השקעה במקצוע הפסיכולוגיה הרגשתי צורך לעשות גיוון מקצועי ולמדתי את תחום עיצוב ובניית אתרים באינטרנט, תחום שמשלב שתיים מאהבותי הגדולות - עיצוב ותכנות. מצאתי שאני נהנית מכל רגע בתחום ולכן החלטתי להפוך את בניית האתרים לעיסוקי המרכזי ולהשקיע בו את מירב מרצי.

אני בעיקר מעצבת ובונה אתרים לעסקים קטנים, כך שאוכל לשמור על קשר אישי עם הלקוח ולהתאים את עיצוב האתר ומבנהו לטעמו הייחודי לרצונותיו, (כמובן עם הכוונה שלי למי שמעוניין).
כשאני מעצבת ובונה אתר אינטרנט אני מקפידה לבנות אתר מושך ועם היגיון עיצובי בהתאם לסוג העסק, עם קוד לפי התקן העולמי של w3c, ובנוי לאחר מחקר מילות מפתח מקיף עם כל הדרוש לקידום אתר, כך שקידומו האורגני של האתר מובטח ללא צורך בשינויים במבנה האתר או בקוד.

אני מאמינה כי בעידן האינטרנט הגלובלי בו הכל פרוץ, חשוב לשמור על פינה שמורה ברשת ולשמור על הצניעות בשפה, בתמונות ובמבנה האתר. לי אישית חשוב גם לשמור על שפתינו הייחודית-העברית.

אשמח לענות על כל שאלה שמתעוררת וכמובן לראות אתכם בין לקוחותי. התקשרו ל-0506333303 או לחצו כאן לפרטי התקשרות.